توضیحاتی مختصر و راه ارتباطی

از اینکه به این صفحه آمدید و دقایقی رو صرف خواندن این مطلب میکنید، سپاسگزارم. در این صفحه قصد ارائه  توضیحات و تعاریف اضافه رو ندارم و مستقیم به سراغ اصل مطلب میرم.

سایت تکینگی، با هدف جمع آوری اطلاعات، ترجمه منابع موجود و در اختیار گذاشتن تمامی مطالب به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به بحث تکنولوژی و پیشرفت آن، ایجاد شده است. اگر در مورد تکینگی یا سینگولاریتی اطلاعاتی ندارید، میتوانید به این مطلب رجوع کنید و آن را مطالعه نمائید.

در آینده ای نزدیک، پروژه هایی نیز در سایت از استارت تا پایانش، به کاربران اعلام خواهد شد تا تمامی کسانی که علاقه به فعالیت در این زمینه و پیشرفت تکنولوژی دنیا و همگام بودن با فناوری روز را دارند بتوانند از استعدادهایشان بهترین استفاده را کنند.

من بیژن بی ریا، کارشناس فناوری اطلاعات هستم و شغلم، مثل هر فرد علاقه مند به  دنیای فناوری اطلاعات دیگه ای، آچار فرانسه بودنه. مثل همه شما از زمین خاکی اینترنت Dial-up شروع به کار و یادگیری کردم و همچنان غرق این دنیای پر از دانش تمام نشدنی هستم.

ایده ساخت این سایت زمانی به ذهنم رسید که دوست خوبم، امیر امامی من رو با مبحث سینگولاریتی ، به وسیله پادکست رادیو گیک آقای جادی میرمیرانی آشنا کرد. همیشه تو فکر این بودم که باید تو رودخونه ای بیوفتم که جریانش به سمت آینده باشه، نه اینکه بعد از چند سال متوقف بشه. بعد از شناخت سینگولاریتی متوجه شدم این همون رودخونه هست که دنبالش بودم.

یکی از لذت های یاد گرفتن  و دانستن، انتشار دانسته هاست. به فکر ساخت سایتی افتادم که بتونه به صورت تخصصی بحث کنه و مطالبی رو در اختیار تمامی علاقه مندان قرار بده.

امیدوارم که این مسیر رو درست پیش ببرم و خواهشی که از شما دارم اینه که :

  • اشکلات نگارشی و موضوعی رو به من تذکر بدین
  • در مباحث و گفتگوها شرکت کنین
  • اگر مطلبی رو میدونین که در سایت نیست، از طریق آیکن ارسال مقاله در منوی بالا، برای من بفرستین تا با نام خودتون در سایت قرار بگیره

 

راه های ارتباطی

Site Email: info@takinegi.com

Google Email: bijan.biria@gmail.com

Telegram: @bijanbiria